top of page

Privātuma politika

Informācijas saņemšana

 

Piesakoties informācijas saņemšanai no SIA Walker Mowers Baltic", Jūs piekrītat savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datu bāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma atruna paskaidro kā tiek izmantota informācija, kuru Jūs mums sniedzat mājaslapā. Privātuma atruna ir paredzēta Jūsu aizsardzībai, informējot Jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir informācijas ievākšanas metodes un kā to apstrādājam.

 

 

Kādēļ mēs ievācam Jūsu datus?

 

Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepazīt savus klientus un uzlabot mājaslapas saturu, savukārt Jums atrast un saņemt tādu SIA Walker Mowers Baltic pakalpojumu, kurš vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām.

 

Kā interneta mājas lapas www.walkerbaltic.eu lietotājs, Jūs varat izvēlēties saņemt no mums dažāda rakstura informāciju. Lai nodrošinātu šo pakalpojumu, mums ir nepieciešama Jūsu elektroniskā pasta adrese.

 

Demonstrācijas pieteikuma gadījumā mums ir nepieciešams vārds, uzvārds, tālruņa numurs un adrese, lai varam izvērtēt savas iespējas, kad ierasties Jūsu norādītājā vietā un nodrošinātu mūsu turmpāko komunikāciju līdz demonstrācijas izpildei.

Izvēle saņemt informāciju no mums vienmēr ir brīvprātīga. Ja Jūs izvēlējāties saņemt no mums konkrēta rakstura informāciju, tad ar Jūsu skaidri izteikto piekrišanu mēs izmantosim Jūsu personas datus tikai šī rakstura informācijas izsūtīšanai un citiem mērķiem Jūsu personas datus neizmantosim. No izsūtīšanas Jūs varat atteikties jebkurā brīdī.

Personas datu atklāšana nesaistītajām trešajām pusēm

SIA Walker Mowers Baltic garantē, ka Jūsu dati netiek nodoti trešajām personām.

Atteikšanās

Saņemot e-pastu no SIA Walker Mowers Baltic , kuriem Jūs pierakstījāties caur mājas lapu, Jums vienmēr tiks nosūtīta saite ar iespēju atteikties no jaunumu saņemšanas. Izvēloties šo iespēju, Jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu datu bāzes un informāciju vairs nesaņemsiet.

 

Jūs jebkurā brīdi varat atsaukt savas sniegtās piekrišanas SIA Walker Mowers Baltic par to nosūtot rakstisku paziņojumu uz mūsu juridisko adresi vai e-pastu info@walker-baltic.eu.

 

 

Sīkdatnes

 

Sīkdatnes (cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā neliels fails. Sīkdatnes atvieglo mājaslapas izmantošanu. Sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt vietnes izmantošanas iespējas. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par Jums. Sīkdatnes SIA Walker Mowers Baltic var izmantot, lai sagatavotu un parādītu Jums piemērotākus pakalpojumu piedāvājumus citās interneta vietnēs kā arī lai veiktu statistiskus novērojumus par mājas lapas lietojamību, bet sīkdatnes nekādā gadījumā netiek saistītas ar Jūsu konkrētajiem personas datiem un nevar tikt attiecinātas uz Jūsu personīgo informāciju.

 

 

Datu integritāte un drošība

 

SIA Walker Mowers Baltic veiks saprātīgus pasākumus, lai saglabātu personas datu pareizību, precizitāti un vienotu veselumu mūsu datubāzēs, kā arī nodrošinās datubāzu drošību. Jūsu personas datus mēs uzglabāsim tikai tik ilgi, cik nepieciešams to mērķu, kuriem tie tika iegūti izpildīšnai. Darbinieki, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir apmācīti ar tiem darboties atbilstoši un saskaņā ar mūsu personas datu apstrādes iekšējo normatīvo regulējumu. Mēs centīsimies novērst jebkādus datu zudumus, noplūdi, ļaunprātīgu to izmantošanu, nesankcionētu atklāšanu, izmaiņas datos vai to iznīcināšanu.

 

 

Piekļuve datiem, dzēšana un labošana

Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem caur mūsu vietni, Jūs to varat darīt,  sazinoties ar mums (info@walker-baltic.eu) vai sazinoties pa tālruni +371 26222006. Lūdzu, sniedziet mums pietiekami daudz informācijas, lai mēs varētu atpazīt Jūs, un mēs atbildēsim uz Jūsu lūgumiem ātri un tieši.

Hipersaites uz citām vietnēm

www.walkerbaltic.eu var saturēt hipersaites uz tīmekļa vietnēm, ko neuztur SIA Walker Mowers Baltic. Šīs hipersaites ir paredzētas tikai Jūsu zināšanai un ērtībām un neietver trešo pušu tīmekļa vietnes darbības vai jebkuras saistības ar to uzturētājiem apstiprinājumu. SIA Walker Mowers Baltic nepārvalda šīs tīmekļa vietnes un nav atbildīga par to personas datu apstrādes politiku. Mēs iesakām iepazīties ar privātuma politiku, kas publicēta jebkurā vietnē, pirms konkrētās vietnes izmantošanas vai savu personas datu sniegšanas.

Jautājumi par personas datu aizsardzību

Ja jums rodas jautājumi par personas datu aizsardzību vai interese par to, kā  SIA Walker Mowers Baltic apstrādā Jūsu personas datus, lūdzu, informējiet par to mūs elektroniski uz e-pasta adresi: (info@walker-baltic.eu) vai sazinoties pa tālruni +371 26222006.

bottom of page