top of page

Mēs rakstām

7 iemesli kāpēc izvēlēties Walker zāles pļāvēju

Updated: Sep 10, 2018


Walker zāles pļāvējs
Walker T25i zāles pļāvējs

Walker palīdz pļaušanas darbus paveikt ātrāk un atstāj aiz sevis skaistu griezumu.

Šis raksts ir par septiņām galvenajām priekšrocībībām, ko sniedz Walker zāles pļāvējs.


1. Walker zāles pļāvējs ir kompakts

Walker zāles pļāvējs
Walker zāles pļāvējs

Walker zāles pļāvējs ir veidots tā, lai ar to būtu ērti piekļūt šaurām un zemām vietām. Pateicoties zemajam klīrensam tas padara darbu vienkāršāku.

Pļaušanas zonā mēdz būt zemi zari, kas tikpat kā pieguļ zālienam, šauri vārti vai citi šķēršļi, kuri apgrūtina piekļūšanu. Kompaktā izmēra Walker zāles pļāvējs dod iespēju viegli un efektīvi paveikt pļaušanu teritorijās, kas citai zāles pļaušanas tehnikai ir izaicinājums.


Vidējais zāles pļāvēja jeb traktora izmērs ir 1.7m platumā un 2.55m garumā, bet viens no lielākajiem Walker modeļiem T25i ir tikai 1.35m plats un 2.43m garš.


Integrētas komponentes

Ražotājs ir strādājis pie tā, lai visi zāles savākšanas sistēmas procesi varētu norisināties pļāvēja iekšpusē un tas ir galvenais iemesls kāpēc Walker zāles pļāvējs ir kompaktāks par citiem.
2. Tas ir viegli vadāms

Walker zāles pļāvējs
Walker zāles pļāvējs

Pateicoties stūres svirai, kas ir viegli vadāma ar pirkstiem un ātruma kontroles svirā iebūvētajai kruīza kontrolei, Walker bez mazākās piepūles pilda jūsu dotās komandas.


Walker zāles pļāvēja vadības sistēma ir atzīta kā atsaucīgākā nozarē.

Tiklīdz ātruma kontroles sviru pabīda braukšanas pozīcijā, tā viegli nofiksējas un darbojas kā kruīza kontrole. Vadītājam atliek tikai ar pirkstiem veikt vieglu spiedienu uz stūres sviras, lai virzītu zāles pļāvēju nepieciešamajā virzienā. Šī sistēma atvieglo braukšanas procesu, jo sviras nav jātur nospiestas uz priekšu.


Mazāka pretestība pagriezienos

Zāles pļāvējam ir samazināts svars uz priekšējiem riteņiem griezējbloka daļā, tas nodrošina zāles pļāvējam plašākas manevrēšanas iespējas. Frontālajiem balsta riteņem nav jāpārvar pretestība, kuru rada segums, līdz ar to Walker spēj būt atsaucīgāks vadībai.3. Tam ir izcila stabilitāte

Walker zāles pļāvējs
Walker zāles pļāvējs

Vienmērīgi izdalītais svars uz riteņiem, un zemais smaguma centrs padara to stabilu un efektīvu ne tikai līdzenumos, bet arī strādājot slīpumā.


Vienmērīga jauda jebkuros apstākļos

Walker veiktspēja nemainās pārvietojoties no cieta uz mīkstāku segumu. Neatkarīgi no tā vai pļaušanas darbi tiek veikti slīpumā vai tiek veikti tā saucamie nulles pagriezieni Walker nodrošina jaudu, kas liek justies pārliecināti.


Informācija par nulles pagreizienu testiem un salīdzinājumu ar citiem zāles pļāvējiem ir pieejama šeit.


4. Tas ir veikls

Walker zāles pļāvēja kompaktais izmērs, stabilitāte un atsaucīgā stūres iekārta nodrošina tam veiklību un ļauj darbus paveikt ātrāk.


  • Apstādījumu kontūras – Walker ātri un precīzi spēj izbraukt un apbraukt dažādas kontūras

  • Vārti - viegli izbraukt caur vārtiem, nav nepieciešams demontēt pļāvēja daļas

  • Nogāzes - Walker nodrošina jaudu un stabilitāte, lai ātri un veikli pārvietotos pat nogāzēs.

  • Žogu līnijas - viegli lietojamā stūres vadības sistēma sniedz pārliecību manevrēšanā.

  • Teritoriju stūri - stūri un zemu esošie šķēršļi nepadarīs Walker zāles pļāvēju lēnāku.


5. Aizstāj trimmeri un perfekta appļaušana


Trimmerēšana ar Walker zāles pļāvēja priekšā izvietoto pļaušanas bloku ir ātra, viegla un akurāta.


Trimmerējiet pa kreisi un pa labi

Visi Walker collection , mulčēšanas un aizmugurējās izgāšanas pļāvēji ļauj veikt trimmēšanas darbus uz abām pusēm.


Nepārtraukta virzība uz priekšu

Viens no veidiem kā ātrāk paveikt pļaušanas darbus ir samazināt laiku, kas tiek pavadīts appļaujot kokus, puķu dobes un citus ainaviskos elementus. Walker zāles pļāvējs padara appļaušanu vieglu un precīzu, saglabājot virzību uz priekšu.


Jo vairāk spējat padarīt ar zāles pļāvēju, jo mazāk laika būs jāpavada ar rokas trimmeri.


6. Walker aizniedz vairāk

Walker zāles pļāvējs
Walker zāles pļāvējs

Walker var aizsniegt vietas, kuras iepriekš neesat pļāvuši. Zemais profils ļauj zāles pļāvējam piekļūt zem zemiem zariem un žogiem.


Frontālā aizsniedzmība – pļaujiet zem nevis apkārt.


Sānu pārkare – Walker zāles pļāvēja sānu malu pārkare ļauj aizsniegt vietas, kuras parasti ir jāapstrādā ar rokas trimmeri.


7. Labākā sēdvieta mājās

Walker zāles pļāvējs
Walker zāles pļāvējs

Walker zāles pļāvēja vadītājam ir plašs skats uz zāles pļāvēju un pļaujamo apkārtni, kas nodrošina drošu un komfortablu braukšanu.


Skatiens uz priekšu un centrā

Veicot pļaušanas darbus, Walker pārskatāmais pļaušanas bloks ļauj skatienu turēt verstu uz priekšu un centrā, tādējādi ir labi pārredzamas pļāvēja malas un ir vieglāk veidot skaistas pļaujamās līnijas.


Skats uz pļāvēja riteņiem

Uz priekšu vērstā sēdvietas pozīcija ļauj viegli pārskatīt zāles pļāvēja riteņus. Tas nozīmē, ka skatoties uz riteņiem, zāles pļāvēja priekšgals joprojām atrodas perifērās redzes zonā saglabājot vadību un vienmērīgu, taisnu kustību.


Salīdzinošais riteņu skats

Lai pļaušanas laikā būtu iespējams redzēt riteņu malas, vadītājam nav jāpagriež galva vai ķermenis dažādos leņķos, līdz ar to tiek saglabāta uzmanība uz priekšā notiekošo.

7 iemesli kāpēc izvēlēties Walker zales pļāvēju

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page